DESCON

Фільтрування басейну
Німецька якість
без компромісів

Фільтри, насоси, керування фільтрацією

Фільтрувальне обладнання DESCON
для громадських басейнів

Високоякісні фільтрувальні ємності descon® norm із матеріалу GFK діаметром від 610 до 2000 мм.
Асортимент фільтрувальної продукції доповнюють і інші важливі компоненти.
Ми розробляємо та пропонуємо проекти фільтрувальних систем
відповідно до потреб наших замовників
descon® norm
Диаметр емкости, мм
Фільтрувальні ємності з високоякісного армованого скловолокном поліестеру (GFK) із внутрішнім захисним покриттям, що виготовляються методом ручного ламінування. Оснащуються вбудованим дюзовим дном і внутрішньою трубною обв'язкою. Мають завантажувальний та бічний профілактичний отвори.
У стандартний обсяг поставки/ціну включено: 1 оглядове вікно (скло) з габаритами огляду 55 x 245 мм
Підбір фільтрувальної ємності проводиться за потрібним циркуляційним потоком
Ціни на фільтрувальні ємності, розраховані на підвищений робочий тиск та мають озоностійке покриття, надаються за запитом. Потрібна допомога у підборі та розрахунку:
Больше товаров

Фільтрувальне обладнання DESCON
для приватних басейнів

Фільтрувальні ємності descon® home із високоякісного армованого
скловолокном поліестеру (GFK) з внутрішнім захисним шаром, ручним та автоматичним вентилюванням, кронштейном манометра, манометром тиску, клапаном спорожнення ємності, внутрішньою трубною обв'язкою та фільтрувальним колектором із стійкого до корозії пластику. Перевірена якість та високий рівень надійності забезпечуються досвідом кількох десятиліть та визнаними технологіями обробки поліестеру (метод ручного ламінування).

Больше товаров
Ціни на фільтрувальні ємності, розраховані на підвищений робочий тиск та мають озоностійке покриття, надаються за запитом. Потрібна допомога у підборі та розрахунку:

Пристрої керування фільтрацією DESCON

Багатофункціональні цифрові пристрої керування фільтрацією / зворотним промиванням descon® command та backwash з РК-дисплеєм на мікропроцесорах. Прилади оснащені корпусом для настінного монтажу та фоновим підсвічуванням дисплея. Просте та зручне меню користувача з текстовими повідомленнями.
Пристрої керування сервоприводів серії ECO призначені для керування роботою сервоприводів різної потужності та виконання різних операцій. Пристрої відрізняються високим потенціалом економії енерговитрат та додаткового комфорту.
Больше товаров
Click to order
Оставьте свой телефон и мы свяжемся с Вами!